PROČ ZVOLIT PRÁVĚ ŘEŠENÍ OD CONSEQ PENZIJNÍ SPOLEČNOSTI

Jsme ryze českou firmou
Podnikáme v domácím prostředí a investujeme na trzích, které dobře známe. Nepatříme do finanční skupiny zahrnující banku či pojišťovnu, jsme tedy plně nezávislí ve svých rozhodováních a neseme osobní zodpovědnost.
Jsme specialisté na investice
Na finančním trhu působíme již od svého založení v roce 1994. Dnes se staráme o úspory a investice více než 300 000 spokojených klientů, kteří si u nás vybrali některý z podílových fondů, typových portfolií, programů pravidelného investování do portfolií životního cyklu apod.
Penzijní a podílové fondy mají obdobný charakter
Změny, které jsou v penzijním spoření účinné od roku 2013, tedy oddělení majetku klientů od majetku správce fondu a zrušení každoročního nezáporného výsledku, velmi přiblížilo penzijní fondy tomu, jak fungují fondy podílové. V nově nabízeném penzijním spoření se státním příspěvkem tak můžeme zúročit naše několikaleté zkušenosti s pravidelnými investicemi do fondů podílových.
česká
společnost
specialisté
na investice
penzijní a podílové
fondy
CONSEQ V DATECH:
  • staráme se klientům o peníze od roku 1996;
  • obhospodařujeme aktiva o objemu přes 48 mld. Kč;
  • jsme největším nezávislým investičním manažerem v ČR;
  • námi obhospodařované fondy jsou dlouhodobě nejvýkonnějšími fondy ve své kategorii nebo patří ve srovnání s konkurenčními produkty k nejvýkonnějším na trhu;
  • našich služeb využívá přes 300 000 klientů.

Napište nám co vás zajímá!

* Povinné údaje

*
*
*